NAŠE AKCE

Nabízíme dětem klubovým i dalším nevšední dobrodružství a zkouškou odvahy formou nočního spaní v Klubu Quiq. Pro děti je připraven zábavný večerní program, večeře, klidné prostory na přespání a společnou ranní snídani.

Letošní poslední výměňák v podzimním módu proběhl druhou říjnovou sobotu. Sešlo se nás fakt dost, za což jsme velmi rádi. Počasí vyšlo nádherně a nechyběla ani dobrá, ke které každý z příchozích sám přispěl ať doneseným oblečením či drobným občerstvením. Díky všem za účast a budeme se těšit v dalším roce:-)

Tak a je to tu! Den D - den otevřených dveří nově zřízené dětské skupiny Klub Quiq Po tolika měsících plánování, příprav, budování, papírování a kdo ví co všeho ještě, jsme konečně otevřeli dveře veřejnosti v pátek 11.10.2019.

Příroda je největší učebna pod širým nebem, je otevřená 365 dní v roce, komukoliv kdykoliv. Nabízí každý den ohromnou příležitost k rozvoji těla, hlavy i smyslů a na týden se stala i domovem Malých průzkumníků.

"Já mám kocábku náram, náram, náram,
kocábku náram, náramnou.
Já mám kocábku náram, náram, náram,
kocábku náram, náramnou.
Pršelo a blejskalo se sedm neděl,
kocábku náram, náramnou,
Noe nebyl překvapenej, on to věděl,
kocábku náram, náramnou.
Já mám kocábku náram, náram, náram,
kocábku náram, náramnou.
Archa má cíl, jé, archa má směr, jé,...

Za dobrodružstvím se mohou vydat všichni, jen je k tomu potřeba mít dobrodružného ducha, kterého Malí táborníci měli. Každý den na nás čekalo nové dobrodružství. Každý malý výlet, malý přesun, každá situace, která se lišila od té každodenní, byla dobrodružstvím Malých táborníků. Děti hráli kolektivní hry, protože hra prospívá nejen duchu, ale i...

Statečný kapitán K.N.Fili ztroskotal i se svými kumpány na pustém ostrově. Poslal dětem dopis v lahvi s prosbou o pomoc. Vypravili jsme se tedy na týdenní plavbu zrádnými vodami. Čekaly na nás různé překážky a nové dobrodružství.

Poslední červnová sobota v obležení oblečení, bot, kabelek..... No prostě další komunitní hrabák! Neodradilo nás ani tropické počasí.

Táborová schůzka pro vedoucí a praktikanty táboru Noemova archa proběhla v pátek. Účast na schůzce byla 100%. Na programu dne bylo školení BPOZ (bezpečnost práce a ochrana zdraví), harmonogram tábora, rozdělení družstev a zážitková pedagogika.