NAŠE AKCE

Poslední týden v srpnu jsme si užívali prázdnin s Renčou a Mílou. Podnikali jsme výlety do přilehlého okolí Suchdola, navštívili komunitku (Komunitní zahradu), nebo se vydali i do Zoo Praha. Týden utekl jak voda a my se zas budeme těšit na příští léto s dětmi v Klubu Quiq.

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a nám už zbývá jen posledních 14 s prázdninami v Klubu Quiq. Jsme moc rádi a těší nás, že spousta dětí se k nám během prázdnin opět vrátila na další turnus příměstského tábora. Spousta dětí byla i poprvé. Společně jsme si to všichni moc užili. Dováděli jsme během teplého počasí na ČZU v mlžítku,...

Tábor se nedá vyprávět, tábor se musí zažít! Týden radostí i starostí, zábavy i práce, plný zážitků, her a výletů. Tento rok nebyl normální a i navzdory všem klackům kladeným nám pod nohy se nám podařilo uspořádat tábor, který si děti i vedoucí/praktikanti užili ( a přežili v pohodě:-))) a o tom to má být.

Prázdniny v Klubu Quiq turnus III. proběhl v termínu 20.7.- 24.7.2020. Týden jsme začali venkovní foto výzvou. S dětmi jsme si vyrobili z krabiček od sirek fotˇáky do kterých jsme dali výzvy. Během týdne jsme se snažili většinu výzev splnit. Podnikli jsme spoustu výletů na hřiště, na přírodní koupaliště, do stromovky, k Únětickému rybníku, na ČZU...

Druhý týden Prázdnin v Klubu Quiq jsme si užili i díky super počasí. Chodili jsme ven na hřiště, malovali, sportovali, hráli si, vyráběli, tvořili, navlékali korálky, procvičovali první pomoc a tak rychle nám to uteklo, že už byl pátek a museli jsme se rozloučit diplomy a medailemi s dětmi.

Prázdniny jsou časem pro nová dobrodružství. Jedno nám právě končí. První turnus s cyklu "Prázdniny v Klubu Quiq" úspěšně za námi. Počasí bylo velmi proměnlivé, ale to nám vůbec nevadilo. Byli jsme nakrmit zvířátka na ČZU, malovali jsme si na září pytlíky na bačkůrky do školy, dováděli jsme na hřišti, vařili lektvary, navlékali jsme korálky na...

Nabízíme dětem klubovým i dalším nevšední dobrodružství a zkouškou odvahy formou nočního spaní v Klubu Quiq. Pro děti je připraven zábavný večerní program, večeře, klidné prostory na přespání a společnou ranní snídani.

Letošní poslední výměňák v podzimním módu proběhl druhou říjnovou sobotu. Sešlo se nás fakt dost, za což jsme velmi rádi. Počasí vyšlo nádherně a nechyběla ani dobrá, ke které každý z příchozích sám přispěl ať doneseným oblečením či drobným občerstvením. Díky všem za účast a budeme se těšit v dalším roce:-)

Tak a je to tu! Den D - den otevřených dveří nově zřízené dětské skupiny Klub Quiq Po tolika měsících plánování, příprav, budování, papírování a kdo ví co všeho ještě, jsme konečně otevřeli dveře veřejnosti v pátek 11.10.2019.