NAŠE AKCE

Řešíte hlídání dětí na léto? Jak je zabavit? Co pro ně připravit? Tak aby byli venku, v přírodě, s ostatními dětmi a prázdniny si užili? Máme pro Vás tři termíny, kdy se o děti postaráme a zabavíme je.

Během týdne si děti procvičí fyzickou zdatnost, rovnováhu, koordinaci, naučí se a poznají mnoho nového, budou v přírodě a na čerstvém vzduchu, seznámí se s novými kamarády a to vše OFF-LINE.

Nabízíme dětem klubovým i dalším nevšední dobrodružství a zkouškou odvahy formou nočního spaní v Klubu Quiq. Pro děti je připraven zábavný večerní program, večeře, klidné prostory na přespání a společnou ranní snídani.

Nouzový stav

16.03.2020

Tak je tu pomalu za námi týden doma s dětmi. Vybalancovat pracovní, rodinný a domškol (domácí vzdělávání) život je jako opravdu výzva.