NAŠE AKCE

Tak a je to tu. Vyvrcholení celého roku. Spací tábor! Cesta kolem světa II. Na plavbu kolem světa jsme vypluli loni, lotos pokračujeme. Jsme moc rádi, že se nám hlásí tolik dětí a je nám líto, že nemůžeme přijmout všechny:-( No nic....

Letní prázdninová olympiáda 2021 na Suchdole byla plná sportu, výletů i tvoření. S dětmi jsme malovaly olympijské kruhy i vlajky, soutěžili ve skákání v pytli, trojnohých závodech, shazování plechovek, přeskakování překážek, lezení tunelem, plavání, florbalu, fotbalu, slalomu a dalších sportovních disciplínách. Na výlet jsme vyrazili do Libosadu a...

Prázdniny v přírodě je další z našich turnusů příměstských táborů. Každý kdo nás alespoň trochu zná, ví, že hodně času trávíme rádi venku ať na zahradě, v lese, u potoka, na louce, na hřišti či na výletě. Ve stejném duchu se nesl i tento příměstský tábor. Děti venku! Ať buď zavzpomínáte na "staré dobré časy" kdy jste většinu času trávili...

Příměstský tábor - Prázdniny u moře jsme si náramně užili. Vyráběli jsme podmořský svět "do kapsy". Použili jsme krabičku od vajíček, natřeli ji na modro a vyzdobili třpytkami, samolepkami nebo mušlemi ze Španělského La Cala de Mijas. Tohle tvoření děti vážně bavilo a některé děti si dokonce udělali i dva podmořské světy:-)

Pamatujete na dobu, kdy jste trávili dobu školních/školkových prázdniny u babičky? Doba pohody, pečených buchet, čas pro množství výletů a dobrodružství? Takový byl retro "týden" (dva dny státní svátek) příměstského tábora s názvem "Prázdniny u babičky".

Zábavná stezka plná úkolů pro děti a jejich rodiče po Suchdole o délce cca 2,5 Km. Stezka vedená v terénu přes pole, přes Kozí hřbety, po zelené a zpět polní cestou podél ulice Kamýcká.

Den Země 2021

22.04.2021

Den Země je den věnovaný Zemi, který se každoročně koná 22. dubna. Letos pro Vás máme připravené dvě akce ke Dni Země.

10 000 kroků

01.04.2021

Je dubnová výzva do které jsme se jako Klub Quiq zapojili. 10 000 kroků znamená udělat něco pro své zdraví. Zvednout se ze židle a jít, jít se projít. Každý krok se počítá!

Knihobudka

31.03.2021

Od ledna 2020 se DS Klub Quiq zapojila do projektu Celé Česko čte dětem a maximálně se snažíme u dětí probouzet a rozvíjet co možná největší zájem o četbu, knihu jako takovou, o mluvené slovo tak, aby se děti na četbu těšily a nebyla pro ně fádní a stereotypní.