Florbalový kroužek

Florbal je kolektivní halový sport. Hráči hrají s dutým plastovým míčkem, při hře používají speciální florbalové hole (tzv. florbalky). Snaží se vstřelit protivníkovi gól. Brankáři žádnou hůl nepoužívají, chytají pouze svým vlastním tělem, zejména rukama a nohama. My hrajeme na menším hřišti, čemuž jsme uzpůsobily i pravidla hry a počet hráčů. Hrajeme pravidelně každý týden. Hrajeme pro radost ze hry. Florbalový kroužek je určen hráčům ve věku 9+ do 99 let. 

KDY: čtvrtek 18:00 - 19:00 hodin

KDE: Velká tělocvična - Sokolovna Suchdol, Za sokolovnou 440/2, Praha 6 - Suchdol

GPS: 50.1393586N, 14.3776358E


Vážení florbalový hráči,

Pokud jste navštívili rizikové oblasti zasažené COVID-19, nebo byli v kontaktu s osobami pobývajícími v rizikových oblastech, zvažte, prosím, možnost v inkubační době 14 dní nenavštěvovat florbal. V rámci preventivních opatření respektujte prosím doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR. 
V případě příznaků virového onemocnění dětí nebo ostatních členů rodiny (bolest v krku, bolest hlavy, zvýšená teplota či dýchací obtíže), nenavštěvujte rozhodně kroužek florbalu. V případě, že se vás toto opatření týká, informujte prosím vedoucího kroužku.