Zápis

Přijetí do dětské skupiny Klub Quiq 

V případě zájmu o přijetí dítě do dětské skupiny Klub Quiq, vítáme osobní návštěvu rodiče/ů v rámci dnů otevřených dveří. Pokud Vám zveřejněné termíny nevyhovují, domluvte si individuální schůzku. Spolu se svým dítkem, si prohlédnete prostory, seznámíte se s personálem dětské skupiny. Osobně Vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy o fungování dětské skupiny. 

Následně vyplníte žádost o přijetí dítěte do dětské skupiny. Součástí žádosti je i potvrzení od pediatra dítě. Vyplněnou žádost zašlete na e-mailou adresu: info@klubquiq.cz nebo vhodíte do schránky u dětské skupiny, či předáte osobně vedoucí dětské skupiny. Žádosti o přijetí dítěte do dětské skupiny přijímáme průběžně.

V důsledku enormního zájmu o přijetí dětí do dětské skupiny (v roce 2022 jsme evidovali 43 žádostí o přijetí dítěte), jsme byli nuceni přistoupit k přijímání dětí formou bodového systému. 

Kritéria pro daný školní rok (září - srpen) uveřejňujeme na webových stránkách do konce března daného roku. Termín zápisu do dětské skupiny je každoročně odvozen od zápisů do spádové mateřské školky Praha - Suchdol.  Zpravidla to bývá začátkem června.

Jak postupovat při zájmu o přijetí dítěte do dětské skupiny?

  1. Přijít na den otevřených dveří či si sjednat individuální návštěvu s vedoucí Terezou Styblíkovou  na telefonu: 727 815 208 či emailu info@klubquiq.cz 
  2. Vyplnit žádost o přijetí dítěte do dětské skupiny. Žádost naleznete níže. Řádně vyplněnou žádost odevzdáte do dětské skupiny (elektronicky na email, vhozením do schránky u dětské skupiny, osobně pečující osobě). V případě, že nemáte možnost si žádost sami vytisknout, si můžete po domluvě vyzvednout tištěnou verzi v dětské skupině. 
  3.  Žádost bude zaevidována pod určitým číslem a vy budete informováni.
  4. Každá podaná žádost podléhá bodovému systému.   
  5. Výsledky zápisů (bodového systému) jsou uveřejněny do 31.6. daného roku. 

Přijaté děti 

  1. Po předání potřebné dokumentace (smlouva, potvrzení od zaměstnavatele, evidenční list) vás zaregistrujeme do systému IT školka a na e-mail uvedený ve smlouvě vám přijdou registrační údaje do rozhraní rodičů.
  2. Zaplatíte bezhotovostně nevratný registrační poplatek 1 500 Kč. 
  3. Na e-mail vám přijde pokyn k platbě, který je třeba uhradit dle smlouvy před nástupem dítě do dětské skupiny.
  4. Vybavíte dítě potřebnými věcmi do dětské skupiny. 
  5. Domluvíte si adaptační plán s vedoucí dětské skupiny. Více o adaptaci  

Chcete se nezávazně zeptat na místo v DS

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.