Členové týmu

Renata Krajči

matka/babička

Jsem babička! Je to jedna z mých životních rolí,  kterou si naplno užívám.

Moje dcera o mě kdysi napsala:

"Je sice starší věkem, zato mladší duchem. Umí všechny ruční, domácí i venkovní práce. Skvělá i do rodiny s malými dětmi jako chůva. Je skromná, umí vyjít s málem. Je příjemná a milá. S ohledem na věk je i pěkná. Má úsměv od ucha k uchu. 100% nezklame."

Napsala to když chodila na střední školu. No, co dodat... Celkem to ta holka vystihla. S odstupem času jsem i tu akreditaci na chůvu získala.

kvalifikace:

• rekvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" (kód 69-017-M)
  • rekvalifikace "Zdravotník zotavovacích akcí" (MTMŠ-31032/2017-1/594)
  • ČČK: První pomoc u dětí
  • IVPD: Specifické poruchy chování u dětí v dětském kolektivu
  • CTA: Efektivní výchova a vzdělání u dětí v MŠ s autismem
  • Nautis: Jak rozeznat autismus - modul 0: Autismus od narození do 3 let
  • MPSV: Stravování dětí v dětské skupině. Spotřební koš a nutriční doporučení.
  • ČZU - U3V: Klimatické změny a jejich vliv na zahradu

Tereza Styblíková

dcera/matka

Jsem matka a to hned třikrát. Kdo by to byl řekl? I já jsem sebe samu překvapila. Je pravda, že ve čtrnácti letech mě ovlivnil prázdninový pobyt u rodiny se šesti dětmi, ale záhy jsem z toho "vyrostla". Tři jsou akorát. Navíc je každé společenské a má minimálně jednoho kamaráda či kamarádku. Takže je stejně pořád plný dům. A jak ty děcka zabavit? Co pro ně vymyslet? To je každodenní výzva, která mě baví a láká. A co na to moje máma? Je to přeci babička pro všechny, takže super spolupracovník do týmu.

kvalifikace:

• rekvalifikace "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky"(kód 69-017-M)
  • Správa národního parku Šumava: "Pojďme na to od lesa"
  • rekvalifikace "Zdravotník zotavovacích akcí" (MTMŠ-31032/2017-1/594)
  • Hlavní vedoucí dětského tábora (MTMS-44632/2015-6/273)
  • Nautis: Jak porozumět autismu. Myšlení a chování lidí s autismem
  • IVPD: Integrace dětí se specifickými vzdělávacími potřebami v dětském kolektivu
  • MPSV: Grafomotorika u dětí
  • MPSV: Jak porozumět základním potřebám dětí a jak být podporující a povzbuzující pečující osobou
  • MPSV: Výchova srdcem
  • MUNI - CŽV - Pedagog volného času
  • MPSV: Stravování dětí v dětské skupině. Spotřební koš a nutriční doporučení.
  • Vše pro jesle a školky: Tvořte v Canvě
  • Člověk v tísni: Společně k lepší škole - Příběh Sama
  • MUNI - CŽV - Asistent pedagoga

Eva Krajčiová

teta/hlavní účetní spolku

„Jsem teta dvou dnes již dospělých neteří. Jsem moc ráda, že jsem se o ně mohla starat a být s nimi v kontaktu již  od malička až do dnešní doby. Péče o ně se transformovala do spolupráce a přátelství. Jelikož nyní mají již obě dvě své děti, kolečko se otáčí a já znovu pečuji, o jejich děti. Jak nedávno prohlásil můj prasynovec: "Teto, ty jsi snad vychovala všechny." No, všechny tedy opravdu ne, ale pár jich bylo, je a bude.“

Jitka Brkalová

sestřenice/táborová vedoucí/účetní

„Jsem sestřenice a máma jednoho kluka. Od malička jsme trávily s Terkou spoustu času, hlavně o prázdninách na chalupě. Práce s dětmi mě baví, i když celý rok ležím v "papírech" o prázdninách ráda vymýšlím pro děti různé aktivity. Jsme sehraný tým. Nikdo mi nemusí říkat co mám dělat. Vím, co je potřeba. Postarat se v rámci tábora o bezpečí a zábavu dětí pro mě není problém.“

• střední rodinná škola

Vojta Styblík

manžel/táborový vedoucí/údržbář

kvalifikace:

• Hlavní vedoucí dětského tábora (MTMS-44632/2015-6/273)
  • velitel námořní jachty
  • kurzy vaření v NZM, v Prakul