Členové týmu

Renata Krajči

matka/babička

Jsem babička! Je to jedna z mých životních rolí,  kterou si naplno užívám.

Moje dcera o mě kdysi napsala:

"Je sice starší věkem, zato mladší duchem. Umí všechny ruční, domácí i venkovní práce. Skvělá i do rodiny s malými dětmi jako chůva. Je skromná, umí vyjít s málem. Je příjemná a milá. S ohledem na věk je i pěkná. Má úsměv od ucha k uchu. 100% nezklame."

Napsala to když chodila na střední školu. No, co dodat... Celkem to ta holka vystihla. S odstupem času jsem i tu akreditaci na chůvu získala.

kvalifikace:

• chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky
  • zdravotník zotavovacích akcí

Tereza Styblíková

dcera/matka

Jsem matka a to hned třikrát. Kdo by to byl řekl? I já jsem sebe samu překvapila. Je pravda, že ve čtrnácti letech mě ovlivnil prázdninový pobyt u rodiny se šesti dětmi, ale záhy jsem z toho "vyrostla". Tři jsou akorát. Navíc je každé společenské a má minimálně jednoho kamaráda či kamarádku. Takže je stejně pořád plný dům. A jak ty děcka zabavit? Co pro ně vymyslet? To je každodenní výzva, která mě baví a láká. A co na to moje máma? Je to přeci babička pro všechny, takže super spolupracovník do týmu.

kvalifikace:

• chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky
  • zdravotník zotavovacích akcí
  • studium sociální a masové komunikace UJAK

Eva Krajčiová

teta

„Jsem teta dvou dnes již dospělých neteří. Jsem moc ráda, že jsem se o ně mohla starat a být s nimi v kontaktu již  od malička až do dnešní doby. Péče o ně se transformovala do spolupráce a přátelství. Jelikož nyní mají již obě dvě své děti, kolečko se otáčí a já znovu pečuji, o jejich děti. Jak nedávno prohlásil můj prasynovec: "Teto, ty jsi snad vychovala všechny." No, všechny tedy opravdu ne, ale pár jich bylo, je a bude.“