Příměstský tábor - týden s dinosaury

01.08.2022

Týden s dinosaury. Třetí v pořadí příměstských táborů byl plný dobrodružství, zábavy a poznávání. Čekal nás tématický výlet jak jinak než za dinosaury do Dino Parku Harfa Praha, který se nachází na střeše nákupního centra Galerie Harfa. Děti viděli dinosaury v životní velikosti, zažily na vlastní kůži větrnou bouři v simulační komoře, zkusit virtuální realitu pomocí brýlí a navštívili dinosauří 3D kino, kde shlédli krátký animovaný film. 

V době dinosaurů bylo spousta sopek a tak jsme si jich hned několik s dětmi vyrobili. Erupce byli kam jsme se podívali:-) Jednoduchý vědecký pokus s octem, jarem, sodou bikarbonou děti vždycky baví. Zahráli jsme si spoustu tématických her. Hledali jsme dinosauří vejce, které se ztratilo z hnízda. Rozbíjeli ledová vejce, ve kterých byli ukrytí dinosauři a mnoho dalších. 

"Paska" děti s poruchou autistického spektra jsou u nás vítány a i v týdnu s dinosaury nám obohatili naše životy. Jsme moc rádi, že jsme některé děti mohly nově poznat a s jinými opět pracovat. Jako každý rok jsme si v rámci příměstského tábora pustili video 

Amazing Things Happen - Czech

pro ty z vás co to ještě neviděli vřele doporučujeme, protože PAS není nemoc je to jen jiné vnímání světa a přátelé s PAS vám můžou obohatit život ať jsme malí či velcí. 

Na konci týdne nemohli chybět diplomy a odměna ve formě "dino" vejce (kinder vajíčka).