Příměstský tábor - Prázdniny v přírodě

19.07.2021

Prázdniny v přírodě je další z našich turnusů příměstských táborů. Každý kdo nás alespoň trochu zná, ví, že hodně času trávíme rádi venku ať na zahradě, v lese, u potoka, na louce, na hřišti či na výletě. Ve stejném duchu se nesl i tento příměstský tábor. Děti venku! Ať buď zavzpomínáte na "staré dobré časy" kdy jste většinu času trávili pobíháním po okolí bez dozoru nebo vezmete současné studie, jedno mají společné. Dětem pobyt venku prospívá! Suchdol jako městská část na to naprosto ideální, protože i když jste v Praze nemáte pocit, že jste ve městě. A děti si městskou přírodu náramně užily.

Týden věnovaný převážně venkovním aktivitám, překonávání překážek, tvoření - kytička pro maminku/tatínka, vyrábění - malované kamínky ubrouskovou technikou, hraním her, pobytem na hřišti či u vody, výletem do Národního Zemědělského Muzea dopadl nad naše očekávání. Každý si našel to svoje a společný čas nám rychle utekl a byl tu konec týdne. Rozdali jsme diplomy a s dětmi se rozloučili.