Prázdniny v Klubu Quiq III.

24.07.2020

Prázdniny v Klubu Quiq turnus III. proběhl v termínu 20.7.- 24.7.2020. Týden jsme začali   venkovní foto výzvou. S dětmi jsme si vyrobili z krabiček od sirek fotˇáky do kterých jsme dali výzvy. Během týdne jsme se snažili většinu výzev splnit. Podnikli jsme spoustu výletů na hřiště, na přírodní koupaliště, do stromovky, k Únětickému rybníku, na ČZU nakrmit zvířátka. Tvořili jsme s korálky, navlékali náramky, náhrdelníky. Malovali pytlíky, ve kterých děli na konci týdne měli poklad, vyráběli táborová tílka. Použili jsme staré knoflíky a látky a maminkám vyrobili švadlenčin věneček. Hráli jsme hry na zahradě i venku. V pátek jsme měli fáborkovou cestu za pokladem. Týden uběhl jak voda, užili jsme si spoustu legrace a zábavy. Zvládli jsme najít a vyfotit: tekoucí vodu, kůru stromu, projít se bosky, v přírodě, mrak, oheň, horizont .... to co jsme nestačili společně během týdne, určitě děti zvládli spolu s rodiči.