Hurá prázdniny

30.06.2023

Je tu poslední den než začnou prázdniny a to je čas na akci s názvem Hurá prázdniny! Akce uspořádaná ke konci školního roku 2022/2023 pro všechny holky a kluky docházející do DS Klub Quiq a pro jejich rodiče, sourozence, babibičky, dědečky, tetičky, strýčky,....

Na zahradě se mohli potkat všichni současní (navštěvující DS ve školním roce 22/23) i budoucí (navštěvující DS ve školním roce 23/24) rodiče a děti. Počasí z počátku vypadalo všelijak, chvilku pršelo, chvilku svítilo slunce a nebylo vůbec jasné zda se akce vůbec uskuteční. Nakonec však všechno dobře dopadlo, počasí se umoudřilo a akce se vydařila. Společně jsme si užili krásné páteční odpoledne. Děti se vyřádily na skákacím hradě, daly si výtečné Cupcakes by Anet, makronky, domácí pizzy či jiné dobroty, které rodiče donesli. 

Děkujeme všem za donesené dobroty a další dárečky či kytičky, které rodiče donesli pečujícím osobám. Udělalo nám to velkou radost. Děkujeme Vojtovi a Luďkovi, kteří se postarali o vynikající domácí pizzy z pizza pece a Nachmelenou opici, která byla na čepu. Děkujeme velice i Prague Airport - Letiště Praha, které finančně podpořilo ve školním roce 2022/2023 dětskou skupinu Klub Quiq.

Za krásné fotky děkujeme Jakubovi Nápravníkovi.