11.10.2019

Tak a je to tu! Den D - den otevřených dveří nově zřízené dětské skupiny Klub Quiq  Po tolika měsících plánování, příprav, budování, papírování a kdo ví co všeho ještě, jsme konečně otevřeli dveře veřejnosti v pátek 11.10.2019.

Co se během dne dělo? Dopoledne vyšlo krásné slunné počasí, které nám moc zpříjemnilo dopolední blok. Mohli jste si prohlédnout nově vybudované prostory pro děti, které nám pomohlo skvěle vybavit Letiště Praha, zeptat se na cokoliv ohledně fungování naší dětské skupiny a jejího provozu. Odpoledne se sice zatáhlo, ale to vůbec nevadilo, protože jsme tvořili a užívali si skvělou atmosféru květinového workshopu s Rudým slonem. Vázali jsme květiny, vili věnce a děti tvořily s námi. Celý den jste si mohli dát kávu nebo zázvorový čaj s vánočkou či domácím chlebem (dopoledne ještě teplým:-))

Děkujeme všem za účast a Letišti Praha za finanční podporu na vybavení dětské skupiny Klub Quiq.