10 000 kroků

01.04.2022

Dejte chůzi šanci! 10 000 kroků pro zdraví. Cílem výzvy není ujít každý den 10 000 kroků, ale chodit.

Chodit častěji než doteď. Chodit v rámci běžných dnů místo toho, abyste jezdili autem.  Chodit pro odpočinek těla i duše, chodit pro radost i zdraví. Chodit kvůli sobě i jiným. Chodit pro lepší město i vztahy s kamarády. Zkrátka oživit to, na co jsme možná už zapomněli..... Hlásají organizátoři dubnové výzvy 10 000 kroků.

Přihlašování do výzvy probíhá měsíc před výzvou. Samotná výzva je v měsíci dubnu. Přihlásit se může kdokoliv jednotlivci nebo týmy.

Náš tým se stejnojmenným názvem Klub Quiq se již po 3. v řadě účastní této chodící výzvy. V letošním roce máme 2 nové členy v týmu, celkem 9 chodců, v různém věkovém i váhovém rozpoložení. Chůzi máme rádi, ale během výzvy jednoznačně chodí všichni členové víc než obvykle, což je jedním z významů výzvy. Takže chůzi zdar!

Více o výzvě na webu desettisickroku.cz