en-Tábor Cesta kolem světa - Malá Asie

09/09/2020

Tábor se nedá vyprávět, tábor se musí zažít! Týden radostí i starostí, zábavy i práce, plný zážitků, her a výletů. Tento rok nebyl normální a i navzdory všem klackům kladeným nám pod nohy se nám podařilo uspořádat tábor, který si děti i vedoucí/praktikanti užili ( a přežili v pohodě:-))) a o tom to má být. 

Letos jsme příhodně začali s Cestou kolem světa. Cestujeme bezpečně, pouze prstem po mapě. Začali jsme v Malé Asii. Táborovou legendu pro nás každoročně připravuje jedna geniální maminka=spisovatelka Klára Č. jejíž dítko se tábora taktéž účastí. Pro uchování a zaznamenání vzpomínek vytvořila vedoucí družstva No.1 Klára H. táborový lapbook. Jedná se tz. knihu do klína. Děti mají šablonu, kterou doplňují připraveným materiálem. Do letošního lapbooku děti obkreslovali mapu, vkládali vonnou kapsičku, abecedu, kompas...

Děti byli zařazeny do 3 družstev dle věku. Vedoucí měli pro děti připraveny tématické hry spojené s celo táborovou hrou. Na jedno družstvo byli plus mínus 3 vedoucí a 1 praktikant. Celkem se tábora účastnilo 45 osob. 

Ráno jsme vstávali kolem 7 hodiny, celý den byl nabytý aktivitami, děti šli spát mezi 20-21 hodinou a od 21 hodiny byla táborová porada, která se někdy i protáhla..... takže únava v sobotu večer byla znát, ale dali jsme to! Čokoláda, coca-cola a kafe zabírá, co si budeme povídat. 

Děkujeme Letišti Praha, které nás i v letošním roce podpořilo finančním darem a děti si tak mohli užít jedinečný a nezapomenutelný tábor i na vzdory současné nelehké situaci. Děkujeme Frehsing food  za chutné výživné svačiny v podobě obilných kaší. Děkujeme tatínkovi Bena Z. za věcný dar desinfekci na ruce, mamince vedoucí Sarah E. za skvělé domácí šťávy, rodině Dády D. za zapůjčení rekvizit pro cestu za pokladem, rodině Emy a Maty Ch. za mapy do lapbooku, za sladké odměny mamince Áji a Rádi H., Jitce H., Táně Z., Radce N., Hance Š. a Věře T. 

Velké poděkování patří i všem vedoucím, praktikantům, pracovníkům, spolupracovníkům tábora i rodičům dětí, kteří nám projevili důvěru v tomto zvláštním roce.  Těšíme se na Vás v roce 2021.

Za skvělé táborové fotky vděčíme vedoucímu a fotografovi v jedné osobě Jakubovi Nápravníkovi. 

Objednejte si ročenku

V případě zájmu o foto ročenku z tábora vyplňte všechny potřebné údaje viz níže

Cena ročenky 260,- Kč / 1 ks

 !po objednání nelze stornovat!