KDO JSME 

rodina

Jsme rodina, širší rodina. Máma s tátou, děti, babička s dědou a jednou týdně se tu dokonce objevují i další rodinní členové jako tety, strýcové, sestřenice, prababičky.... Bydlíme v jednom domě už 90 let. Kdyby mohl, vyprávět dozvěděli bychom se, i něco o historii nejen téhle rodiny.

Snažíme se každý den fungovat na 100% ve všech svých rodinných rolích a k tomu nám pomáhá zlaté pravidlo: "jak chcete, aby lidé činili vám, stejně čiňte jim."

Někdy se daří víc někdy míň, snaha je vždy.  

kamarádi

Žijeme na Suchdole už dost dlouho, abychom znali některé babičky a dědy, maminky a tatínky a jejich děti. Stýkáme se s rodiči už od školních let a společně jsme zjistili, že chceme, aby se spolu stýkaly i naše děti a to pravidelně, ABY...

přátelé

.... Se i ony staly nejen kamarády, ale i přáteli. Měli společně strávené dětství. Spoustu společně prožitých zážitků a akcí různého charakteru, na které budou nejen rádi vzpomínat, ale v budoucnu i navazovat svoje přátelství. Proto jsme letos založili spolek "Spolek dětí Quiq, z.s."

Snažíme se dětem zprostředkovat první nenásilnou socializaci mimo jejich vlastní rodinu. Formou společných her, pohybových aktivit, kulturních a poznávacích výletů jim pomáháme začlenit se do dětského kolektivu a přitom respektovat individualitu každého jedince.