en-Hurá do školky!

10/10/2022

Akce k odchodu "velkých" dětí do "velké" školky a přivítání nových dětí do DS Klub Quiq se konala poslední středu v srpnu. Pozvány byly všechny děti docházející do DS Klub Quiq i se svými rodiči, sourozenci, prarodiči. Celkem se nás sešlo neuvěřitelných 59 účastníků. Moc děkujeme všem za účast a donesené dobroty. Děti si to užili díky skákacímu hradu, nafukovacím balónkům, doneseným dobrotám v podobě dortíků a dortů, ovoce, nápojů atd. a rodiče jak by smet. 

"Hurá do školky!" se konala na zahradě dětské skupiny. O pohoštění se převážně postarali rodiče a Vojta s Ludvíkem, kteří připravili chutné domácí pizzy v pizza peci. Ludvík se stal pro středeční večer baristou a připravoval jednu kávu za druhou, případně točil Nachmelenou opici. Protože: "barvu do líčka vrátí nachmelená opička". Pro ty co neví, jedná se o pivo. 

O zachycení momentu a zvěčnění emocí daného dne se nám postaral náš táborový fotograf Jakub. Paradoxně nám připomněl jak jsme staří. Hlídali jsme ho už v jeho dvou letech a teď pro nás pracoval?! Nic naplat čas letí. A s ním i nový školní rok 2022/2023 do kterého jsme touto akcí vstoupili. Děkujeme všem starým i novým a těšíme se. Na nové během roku, na staré, třeba zas v létě na příměšťákách.