O nás

Nabízíme Vám rodičům a Vašim dětem pomocnou ruku. Pomáháme Vám skloubit rodinný a pracovní život kvalitní péčí a bezpečným prostředím o vaše ratolesti. Vašim dětem poskytujeme prostředí, které dětem pomáhá se rozvíjet po všech stránkách - tělesné, duševní, rozumové i emoční. Prostředí z malým, rodinným kolektivem dětí v různé věkové kategorii. Máme krásnou novou pobytovou místnost, ve které se můžeme nasvačit, naobědvat a po obědě odpočívat i si pohrát. Přesto většinu času trávíme venku, v přírodě mimo čtyři stěny. Přírodu máme rádi a učíme děti jak jí milovat a být s ní v souznění.

Dětskou skupinu Klub Quiq provozuje Spolek dětí Quiq, z.s., jedná se o neziskovou organizaci. Příspěvky za docházku dětí jsou využity výhradně na vybavení a provoz zařízení.

Náš tým

"Renča" Renata Alice Marie Krajči

chůva/pečující osoba DS

„Pro Renču je péče o druhé celoživotním posláním. Dřív než byla chůvou a vychovatelkou, prožila část života v USA a Španělsku, byla manažerkou v několika obchodních společnostech, věnovala se zdravotní péči a péči o seniory. Od roku 2016 je profesionální chůvou. Od roku 2019 pracuje v Dětské skupině Klub Quiq jako hlavní pečující osoba. Renča má dostatek životních zkušeností, které jí naučily být trpělivá, laskavá a důsledná.“

Tereza Styblíková

vedoucí DS

„Tereza je akční a podnikavý člověk, nic nedělání nemá v povaze. Poslední maturitní ročník absolvovala jako vdaná paní, následně navázala pomaturitním studiem a dále pokračovala studiem vysoké školy. Pracovala ve zdravotní společnosti i jako administrativní pracovnice. Po 9 letech strávené na mateřské dovolené stála v čele založení Spolku dětí Quiq, z.s.. Od října 2019 je spolek zřizovatel Dětské skupiny Klub Quiq. Má tři děti, milujícího a podporujícího manžela. "