DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ dětské skupiny Klub Quiq

Taky jste zvědaví jak to u nás v Dětská skupina Klub Quiq vypadá 🧐🤔 a nestihli jste náš Den otevřených dveří v pátek 11.10? Máme pro vás další nabídku... Přijďte se k nám podívat 😉 Jsme tu pro Vás 🤗 rádi zodpovíme vaše dotazy ohledně dětské skupiny, docházky dětí, financování docházky a další

KDY?

Pátek 15.11. od 9-12 hodin

Pátek 22.11. od 9-12 hodin

Pátek 29.11. od 9-12 hodin

KDE?  Budyňská 232/20, Praha - Suchdol

ZÁPIS DĚTÍ do dětské skupiny Klub Quiq

Zapsat vaší ratolest můžete kdykoliv během roku 2019/2020 stále máme ještě volná místa.

Co budete potřebovat? Přijďte se podívat jak to u nás vypadá, vyplňte "Žádost o umístění dítěte do dětské skupiny Klub Quiq" , kterou najdete v  dokumenty, nechte jí potvrdit u svého pediatra a přineste nám žádost zpět a je to:-)

Adresa: Budyňská 232, 165 00 Praha - Suchdol

Úterý 19.11.2019 - ZAVŘENO

V úterý 19.11.2019 je dětská skupina Klub Quiq z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Pátek 11.10.2019 - Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří nově otevřené dětské skupiny Klub Quiq. Přijďte si prohlédnout nově postavenou pobytovou místnost dětské skupiny a její vybavení (hračky, didaktické pomůcky, hygienické zázemí a další) a vyzkoušet, zda by se Vašemu dítěti u nás v Klubu Quiq líbilo. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy ohledně dětské skupiny Klub Quiq a jejího provozu. Během dne můžete požádat o zapsání Vašeho dítěte do dětské skupiny, ochutnat domácí chléb nebo limonádu. Odpoledne  máme připravené pro vaše děti dílničky a pro Vás workshop vázání podzimního kvítí ve spolupráci s Rudým slonem.

Těšíme se na Vás a Vaše děti na adrese:

Dětská skupina Klub Quiq (zelený dům), Budyňská 232/20, Praha - Suchdol

v pátek 11.10.2019 od 9 - 12 hodin a 15 - 18 hodin