POZOR cyklo příměstský tábor I. i II. turnus je již PLNÝ

PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY

Měsíční limit pro umístění dětí do 2 let v předškolní péčí se zvýší od 1. 1. 2020 na 92 hodin

Máme pro Vás na prázdniny připravené dva turnusy cyklo příměstských táborů.

Dětská skupina Klub Quiq má přes hlavní prázdniny přerušen provoz!

Chcete se přijít podívat jak to u nás vypadá? V lednu máte možnost přijít v pátek mezi 9 - 12 hodinou. Prohlédnete si prostory dětské skupiny, zodpovíme Vám vaše dotazy ohledně fungování DS a případně můžete rovnou svoje dítě do dětské skupiny přihlásit. Těšíme se na Vás.

Letiště Praha každoročně podporuje aktivity spojené s každodenním životem obyvatel z okolních obcí a městských částí. V minulém roce podpořilo Letiště Praha náš plán a spolufinancovalo vybavení Dětské skupiny Klub Quiq. Díky podpoře mají děti krásně zřízené prostory, vybavené vším co potřebují, aby se cítili bezpečně. Měli dostatek prostoru pro volnou hru s nejrůznějšími hračkami i pro hry a další řízené činnosti, které děti rozvíjejí a motivují. Velmi děkujeme za pomocnou ruku.

V úterý 19.11.2019 je dětská skupina Klub Quiq z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Zveme Vás na den otevřených dveří nově otevřené dětské skupiny Klub Quiq. Přijďte si prohlédnout nově postavenou pobytovou místnost dětské skupiny a její vybavení (hračky, didaktické pomůcky, hygienické zázemí a další) a vyzkoušet, zda by se Vašemu dítěti u nás v Klubu Quiq líbilo. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy ohledně dětské skupiny Klub Quiq a jejího provozu. Během dne můžete požádat o zapsání Vašeho dítěte do dětské skupiny, ochutnat domácí chléb nebo limonádu. Odpoledne máme připravené pro vaše děti dílničky a pro Vás workshop vázání podzimního kvítí ve spolupráci s Rudým slonem.

Zapojili jsme se do mezinárodního programu Les ve škole.

Černé na bílém.... tedy na modrém

ANO je to tak. Momentálně zmínku o nás - Dětské skupině Klub Quiq najdete na straně 29 v aktuálních Suchdolských listech. Jedná se o občasník (tištěný bílo-modře) poskytující informace občanům o dění týkající se městské části Praha - Suchdol. Pro rodiče nejen ze Suchdola od 7.10.2019 nabízíme pomocnou ruku při skloubení rodinného a pracovního života ve formě péče o děti od 1 roku do 5 let v rámci právě zmíněné Dětské skupiny Klub Quiq.

Přečtěte si jako první, co je nového