Noc s Andresenem

27.03.2020

Noci s Andersenem se pravidelně zúčastňuje celá řada knihoven, DDM, škol, školek atd. po celé ČR. Pořádá se na podporu dětského čtenářství u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře, Hanse Christiana Andersena, které připadá na 2. dubna.

Připojil se i Klub Quiq k akci Noc s Andersenem a v letošním prvním ročníku nabízíme dětem netradiční zážitek! V noci z 27. na 28. března budou mít možnost nocovat v Klubu Quiq a užít si zábavný program, který je pro ně přichystán.

Knížkou noci v Klubu Quiq je kniha pohádek Bylo nebylo od Boženy Němcové a pohádka O perníkové chaloupce. Pro děti bude připravena "drobečková cesta" i sladká perníková chaloupka, workshop na téma perníkové chaloupky. Prosíme rodiče o přinesení vlastní oblíbené knihy dětí, kterou si společně prohlédneme a představíme ostatním dětem.

KDY: pátek 27.3.2020 od 18 hodin - sobota 28.3.2020 do 9 hodin

KDE: Klub Quiq, Budyňská 232/20, 165 00 Praha - Suchdol